Hmmm.Taky mam LCD Samsung takze na tom budu podobne,jedinou Amigu kterou jsem na tom mel zapojenou,byla A3000 pres VGA vstup.Asi zkusim A1200,mlada bude zase rvat
No já a Amiga a zobrazovadla - to je kapitola sama pro sebe. Ten kabel mi upravoval Solaris a pak jsem ho dal Lasici, ale na LCD mi nejel - viz výše poznámka má a Mrafa o tužkové baterce.
A POŘÁD mi odmítáte vysvětlit, proč mi scandoubler a minimig uřezávají spodek obrazu. Nedík.
Sice bych ti rád poradil, proč to ten scandoubler a minimig dělá, ale musel bych to zkusit na nějakým svým monitoru a naopak moji amigu s SD na monitoru tvým.
Mám podezření, že tohle nebude kabelem, ale nedodržením normy na Scartu u TV Samsung.
Lenze SCART je viacmenej len popis onetora a naco tory in sa moze pouzit. takze mozes scart dodrzat a predsa to nepojde.
su 3 mozne konfiguracie a Amiga (poial pouzijes videoport) potrebuje jeden onkretny
1.) Composite - Toto vedia vsetci (pripojenie amigi cez Chinc konetory)
2.) S-video - IMAO najenej caste
3.) RGB - byva osadene len v pripade "full konfiguracii" a tento treba k amige (Amiga port)
Dokonca ani televyzory osadene viacerimy SCART onektorym y evedia RGB na vsetych (a vobec na nejakom)
Tak ten Samsung ma uhlopriecku 32". Ma 2x HDMI, Component, VGA vstup a 2x SCART.
Jeden SCART ma oznacenie RGB a druhy AV. RGB vstup funguje normalne, obraz je vcelku kvalitny len sa trosku chveje. V hrach si to nevsimnes. A seda ma nadych do zelena. Mam aj kabel composite a audio L a R, na druhej strane je scart konektor. Tiez funguje, obraz je ale na prvy pohlad horsi.
Druhy SCART (AV) sa po pripojeni RGB kablu z amigy prepne, ale zobrazi len sedu plochu (zhruba stvorec), ako kedysi didaktik. Nejde ani scart ani composite, ocividne pal nezvlada.
A este ten typ: LE32R86BD. Neviem, mozno ti to pomoze...
mám taky 32" LE32A756R a je to jak říkáš, jeden scart je AV jeden RGB budu mít nejspíš problém v kabelu, ale už to neřeším jedu na monitoru a šetřím na indivision
Mám doma taky scart cabel, který moc nefunguje s LCD TV. Má vyvedeny úplně všechny pins a kdy kdysi mi naprosto bez problémů fungoval v CRT Elta. Pak jsem púřišel na to, že abych viděl nějaký ten srozumitelný obraz, musím přepnout na teletext. Nevím ani proč. Sice pak vidím nahoře poloprůhledný první řádek teletextu, ale grafika zbytku obrazovky je OK...
ale už to neřeším jedu na monitoru a šetřím na indivision
To já taky, škoda jen, že jsou vyprodaný
Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition
Komentovat